INTWAY WORLD CORPORATION

КОМАНДА ELIM - ОАЗИС УСПЕХА!

 
  ГЛАВНАЯ   ОБ INTWAY   ФОНДОВЫЙ РЫНОК   ПРОДУКТЫ И УСЛУГИ   РЕГИСТРАЦИЯ   ОБУЧЕНИЕ   КОНТАКТЫ

 
  ИСТОРИЯ
  ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФО
  ВИДЕО МАТЕРИАЛЫ
  СТАТЬИ В ПРЕССЕ
  БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ
 
 
СТАТЬИ В ПРЕССЕ
 
 
Новини УНIАН

Ви згодні, що в сучасному світі можна відчувати себе впевнено тільки в тому випадку, якщо добре орієнтуєшся у фінансових питаннях? Ви хотіли б контролювати свої витрати, знаходити нові джерела доходів, щоб почати інвестувати їх? Але дисципліна «Управління особистими фінансами» відсутня в російських і українських державних вузах. Проте зараз з`являються корпоративні академії, де ці знання і навички все-таки можна одержати.

На вітчизняному освітньому полі все частіше стали з`являтися корпоративні центри професійної підготовки. Ідея фірмових університетів виникла в 1960-і рр. у топ-менеджерів компанії McDonald`s, що організували перший такий освітній центр Hamburger University. За останні 10 років в світі кількість подібних освітніх установ збільшилася з 400 до 1600. Джек Уелч, що 20 років очолював компанію General Electric, порівнював корпоративний університет з кавником, який не тільки фільтрує напій, але і поширює аромат, що притягає людей.

На початку 1990-х рр. великі західні корпорації занесли насіння академічного корпоративного навчання на ґрунт країн СНД. Правда, вітчизняні компанії нерідко заміняють ідею корпоративного навчання набором тренінгів, спрямованих на підвищення кваліфікації окремих менеджерів, — ні про яке практичне бізнес-навчання новобранців тут взагалі не йдеться.

На думку Джинни Мейстер, президента компанії Corporate University Exchange, серйозний корпоративний університет повинен бути структурою, що навчає навичкам сучасного підприємництва людей, притягнутих бізнес-ідеями компанії, створюючи єдине корпоративне поле.

Сучасний світ вимагає безперервного навчання, якщо ви хочете бути висококваліфікованим фахівцем. У зв`язку з цим Олена Бродська, керівник Академії міжнародної корпорації Intway відзначає такий парадокс: «Корпоративне навчання як найбільш мобільне — це безперервний конвейєр по створенню унікальних, поштучних професіоналів, здатних компетентно працювати і при необхідності перенавчатися. Особливо важливо, що в цій системі лідери навчають лідерів».

Чи можливо в окремо взятому корпоративному університеті навчитися заробляти гроші одночасно в Інтернеті, на фондовому ринку, на інвестиціях? Навіть абстрактно сама по собі ця ідея комусь може показатися фантастичною. Але для Олени Бродської — це реальна стратегія: «Система навчання в Академії Intway не має аналогів у світовій практиці. Вона продумана виходячи з бізнес-концепції Intway World Corporation, сферою діяльності якої є найперспективніші і грошові напрямки сучасної економіки — нерухомість, фондовий ринок і Інтернет. Ми глибоко переконані, що професіоналізм необхідний партнерам Intway абсолютно у всіх сферах нашого загального бізнесу. Ми роздаємо знання! Для того, щоб їх одержати, потрібно всього лише прийти до нас і стати нашими партнерами».

Академія Intway розвиває інноваційні навчальні напрямки: електронну комерцію, інвестування у фондові ринки і нерухомість. Створений корпорацією багатопрофільний учбовий заклад дійсно нагадує «конвейєр» з навчання людей, об`єднаних прагненням створити власний онлайн-бізнес.

Але зробити це без спеціальних знань і професійних інструментів нереально. Валерій Домашенко, керівник факультету електронної комерції Академії Intway: «На нашому факультеті ми поглиблено працюємо з тими, кому дійсно цікавий електронний бізнес. Якщо комусь з наших партнерів ближче модель бізнесу, пов`язана з спілкуванням у блозі, — навчимо їх заробляти на рекламі. Того, хто віддає перевагу продажам через інтернет-магазин, — навчимо основам споживчої поведінки, роботі з платіжними системами і т.д. Партнер одержує від корпорації надійні і різні бізнес-інструменти для створення власного представництва в Мережі і може планувати свій дохід».

Якщо вам раптом захочеться навчитися читати графіки котирувань цінних паперів, не поспішайте з оформленням візи до Америки: акулу-трейдера з вас сьогодні зроблять і на батьківщині. Директор біржового департаменту Intway Євгеній Масленніков відзначає: «Ми надаємо можливість всім охочим не тільки навчитися мистецтву трейдингу в теорії, але і на практиці зайнятися біржовою торгівлею, а також стати інвестором через довірче управління. Ті, хто навчаються мають безпосередній вихід на найбільші світові фондові ринки через корпоративні біржові термінали Intway і можуть починати торги з мінімальних сум».

Навчити людину економити, примножувати і вкладати нереально, якщо вона не усвідомлює суть процесів накопичення і збільшення особистого капіталу. Але можна дати їй алгоритм, згідно якого вона шукатиме будь-яку можливість інвестування засобів і, крім того, навчатиме інших. Цю думку підтверджує директор департаменту соціальних і інвестиційних програм Intway Олександр Качановський: «Освіта на факультеті інвестування — це програма навчання в рамках корпорації, де майбутній інвестор дізнається все про цінні папери, про стратегічне інвестування, розрахунок ризиків, пайові фонди, особливості інвестування в нерухомість і т.д. Доходи наших інвесторів незрівнянні з доходами тих, хто працює виключно власними засобами — корпорація дає можливість одержувати дивіденди від інвестиційної діяльності десятків тисяч людей».

Керівництво корпорації Intway покладає великі надії на дистанційну форму здобування освіти в Академії, вважаючи її оптимальною для широкої аудиторії партнерів-підприємців, що живуть в різних країнах світу. Вона має на увазі навчання в синхронному (онлайновому) режимі, тобто мультимедійне інтерактивне навчання. При виконанні різних завдань і тестів можна скористатися не тільки підказкою навчальної програми, але і поставити питання викладачеві.

Не доводиться сумніватися в життєздатності цієї корпоративної моделі навчання приватному інвестуванню і управлінню особистими фінансами, в якій теорія не розходиться з практикою, що трапляється в наших державних вузах. І тим, хто віддає перевагу практичним рішенням ,аніж мудрим порадам, безсумнівно, приємно буде одержати в Академії Intway одночасно знання про гроші і реальну можливість їх заробити.

На предыдущую страницу

Володимир Бондарєв - Новини УНIАН
Стаття "Конвейєр для поштучного товару"
[www.unian.net]
СТАТЬЯ В ГАЗЕТЕ "КОРРЕСПОНДЕНТ"


 


Сайт принадлежит независимым дилерам Intway